Jdi na obsah Jdi na menu
 


Seznam hostů

Připravili jsme si pro vás lehké seznámení se všemi účastníky naší svatby, abyste měli přehled, s kým máte tu čest. ZMĚNA - zaškrtávací políčko nefunguje, prosím povrďte nám účast mailem. Díky, Terezka a Jirka

Na odpolední oběd a večerní pařbu jsou srdečně zváni:

mamka_lausitzerseenland20-22_7_12--83----kopie.jpg

Zuzka Ševčíková


maminka nevěsty

  Je to zaručeně nejlepší maminka, jakou Terezka kdy měla. Pracuje na MŽP, závodí na kole, vlastní dvě kočky a zná mnoho veselých historek.

 

Přítel maminky nevěsty. Nadšený cyklista, bruslař a lyžař. Pokouší se příležitostně o jakýkoli dostupný sport, pracovně tiskař z povolání.

 

Slávek Svoboda


(skoro)táta nevěsty

 

slavek_lausitzerseenland20-22_7_12--42-.jpg

 

mamkasoljakova.jpg

Libuše Šoljaková


 maminka ženicha

  Nejstarostlivější člen naší rodiny. Hýčká nás a rozmazluje o víkendech, které trávíme na Malé Skále. Momentálně v důchodu.

 

Milovaný tatínek, který umí opékat ta nejlepší kuřata v širokém, dalekém okolí. Původním povoláním nástrojař, nyní starostlivý dědeček starající se o dům a zahradu.

 

Jiří Šoljak


tatínek ženicha

tatkasoljakp7200373.jpg

  

deda_jizerky28_1_12.jpg

Petr Marek


dědeček nevěsty

 

Je na něho spolehnutí ve všech ohledech, Terezka s ním prožila mnoho krásných zážitků a když by jí bylo někdy smutno, ví zcela jistě, že být u dědečka je univerzální lék na všechny trable. Je v důchodu a stále pracuje u elektrikářů na Tokamaku.

 

Má spoustu elánu a mnoho koníčků, dělá a učí zubní chirurgii, ale u ní v křesle jsme se nikdy bát nemuseli.  

 Kytka Boháčová


rodinná přítelkyně

kyticka.jpg

 

libuse_soljakova.jpg

Líba Šoljaková


sestra ženicha

  Pracovitá maminka nejmladšího člena celé rodiny. Talentovaná (nejen) ekonomka po mamince, díky její dobrotě má Terezka s Jirkou přažskou střechu nad hlavou.

  

Skromný volnomyšlenkář zabývající se výzkumem hub a plísní především ovocných dřevin. Jeho zálibou je cestování, knížky a samozřejmě syn Davídek.  

David Novotný


švagr, Líby partner 

dsc00953.jpg

 

davidek20140118_195804.jpg

Davídek Novotný


synovec

 

Nejmladší člen rodiny. Ačkoli je mu jen něco přes rok, umí chodit, zlobit, usmívat se. Pozor, rád si hraje s klíči všeho druhu a často je schovává nebo ztrácí.

 

Honzík, v posledních letech se z něj stal budovatel, čehož produktem je útulný domek s (prozatím) bahnitou zahradou. Rád sportuje a má slabost pro kvalitní věci.   

 Jan Marek


strejda nevěsty

20121231_174834_lls.jpg

 

dana20121231_174757_lls.jpg

Dana Prendka


Honzíkova partnerka

  Příjemná a usměvavá, dá se s ní o čemkoli povídat a umí vařit výborné dobrůtky.

 

Studentka se slabostí pro adrenalinové zážitky a Adidas, ráda a dobře jezdí na koních a hraje tenis. 

 

Míša Prendka 


Dany dcera

misa20121231_174647_lls.jpg

 

teta.jpg

Milada Wolfová


teta ženicha

 

Starostlivá babička, maminka, tetička. Daňová poradkyně, která ve svém volném čase ráda chodí na houby a vaří výborné borůvkové knedlíky pro celé Záborčí.

 

Aktivní důchodce, který se stará o rodinu. Projektoval mnoho krásných staveb v okolí a má spoustu vtipných historek a postřehů ze života podél Jizery.

 

Jaroslav Wolf


strejda ženicha

strejda.jpg

 

terkapekna.jpg

Terezka Pěkná


svědkyně nevěsty

  Multifunční holka do nepohody, studentka práv, a od pracanta po nóbl dámičku vše co si dovedete představit. S Ondrou spravuje dnes už snad milion apartmánů v Praze.

 

Švarný mládenec (pro svobodné dámy bohužel) již zadaný. Rád cestuje po celém světě a poznává nová místa. Podniká v pohostinství a je to výborný společník.  

Ondra Pěkný


kamarád

ondra.jpg

 

michalmalich.jpg

Michal Malich


svědek ženicha

  Jirky spolužák, který ho často nechával opisovat a nikdy neztrácí úsměv v obličeji. Jeho prací je podnikání všeho druhu a zálibou seriál Haló, Haló!.

 

Starostlivá maminka Leonky. Zábavná a usměvavá společnice, která kromě své práce pomáhá Michalovi s výrobou bižuterie.  

Jitka Kortusová


Michalova partnerka

jitkakortusova.jpg

 

leonkamalichova.jpg

Leonka Malichová


dcera Jitky a Michala, družička

  Budoucí žákyně první třídy. Na svatbě bude krásnou a zodpovědnou družičkou.

 

Tolik dní, kolik jich nevěsta bydlela u Irenky s Járou, se na desítkách rukou nespočítá. Irenky skvělá tvarohová pomazánka a otevřené srdíčko jí mnohokrát zachránilo od nepohody.  

 Irenka Pešková


kamarádka, skoroteta nevěsty

irenka.jpg

 

jarapesik.jpg

 Jarda Pešek


kamarád, skorostrejda nevěsty

  Společnost tohoto vášnivého kytaristy a rockera, který Terezce pravidelně půjčoval trička na spaní a hrával Terezkám (ještě Pěkné) s klukama soukromé koncerty je nedocenitelná.

 

Jezdil s nevěstou na výlety kočárkama. Pak se prali o hračky, následně brali hračky Péťovi a často dělali potopu v koupelně. Dneska už je to chlapák, ale zato dobrý přítel. Hraje na bubny a rád řídí.  

 Standik Pešek


kamarád

standik.jpg

 

petapesik.jpg

 Péťa Pešek


kamarád

  Kdo nejdéle vydrží dělat svíčku hlavou zapíchnutý do sněhu? Užili si s nevěstou mnoho krásných let u koní i mimo ně. Péťovi se stal koníček prací, dnes pracuje - jezdí v Zemském hřebčinci v Písku. 

 

Terezky spolužačka, sympatická tanečnice s oku lahodícím během. Partner Standa je oporou v jejích střeštěných nápadech.Podnikají společné výlety a nezkazí žádnou legraci.  

 Pavla Slámová a Standa Horák


přátelé

pavla-a-standa.jpg

  

aluska-a-honza.jpg

 Ála Hlavoňková a Honzík Kubáň


přátelé

  Bývalý postrach střední školy a nevěstina dlouholetá kamarádka. Případné nemístné narážky a exploze neberte příliš vážně, je to v jádru dobrý člověk. Budete je poslouchat, neb dostanou hodně organizačních úkolů.

 

Pavel miluje hudbu a společnost. Magda je aktuálně trpělivá maminka, jinak se spolu s Pavlem věnuje výzkumu. Oba rádi cestují.  

 Magda, Pavel, Anička, Kubík a Jáša Škaloudovi 


přátelé

pavelamagda.jpg

  

martin-a-zuzka.jpg

 Martin Pusztai a Zuzka (skoro) Pusztaiová


přátelé

  Zodpovědní, klidní snoubenci se smyslem pro přírodní krásu a rozmanitost. Můžete je trénovat a ptát se na jména všech rostlin a zvířátek, které kde uvidíte.

 

Zodpovědná studentka, fotbalová fotografka a propagátorka. Zrovna žije v Oslu, ale třeba připlachtí.  

 Péťa Mutinová


kamarádka

petamuti.jpg

 

luckaapetr.jpg

 Lucka Jelínková a Petr Nulíček


přátelé

  Lucka je nejbláznivější stvoření, které na svatbě uvidíte. Uděláte jí radost, když jí pochválíte prsa. (Nebojte, Petr je kliďas.)

 

Terezky spolužák, odolávají spolu všem závazným termínům. Kajakista, s Ivčou tvoří harmoncikou dvojici, hrají na kytaru a zpívají, cestují a ponocují.

 

 Vojta Scharfen a Ivča Kárská


přátelé

vojtaivca.jpg

  

jindra-a-helca.jpg

Helča Bestová a Jindra Mareš


přátelé

  Nespoutaná, usměvavá, nezkazí žádnou zábavu a Jindra jakbysmet. Oba rádi cestují, ale když jsou na Malé Skále, koukáme na sebe přes louku.

 

Výborný cyklista, parťák do nepohody, dočasný abstinet. Ve svém krámku dokáže opravit každé kolo.  

 Martin Ekl


kamarád

eklic2.jpg

 

honzika-a-nada.jpg

Honzík Šťastný s Naďou a Eliškou


přátelé 

  Vášnivý šachista, houbař, fotbalista a amatérský kuchař, pracovně krásivkolog. Poznáte ho podle hvízdání filmových melodií. Naďa s Eliškou zřejmě oplývají nemalou trpělivostí.

 

Všehoschopný šarmantní podnikatel v oboru energetiky s alternativním přístupem prakticky ke všemu. Potěšíte ho zajímavým podnětem k debatě. Je to jeden z mála lidí, kteří věří, že nic není nemožné.

 

Jiří Vícha


kamarád

jirkavicha.jpg

 

sarkaostadalova.jpg

Šárka Ošťádalová


 kamarádka

  Vášnivá právnička, studentka, bojovnice za lidská práva. Skvělá žena, s jedinečně dobrosrdečnou a přitom cílevědomou povahou. Málo kdo chodí po světě s očima otevřenějšíma. Ač je v poslední době těžké sjednotit harmonogramy, nevěsta s ní zažila mnoho krásných zážitků.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář